úno, 21 2024

Zpracování osobních údajů

Naše společnost, provozovaná paní Zdenkou Mlynářovou, sídlící na adrese Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika, věnuje zvýšenou pozornost ochraně osobních údajů našich klientů a uživatelů webových stránek. Tato sekce poskytuje rozsáhlé informace o tom, jak jsou osobní údaje shromažďovány, používány a chráněny. Při návštěvě našeho webu shiatsunachod.cz mohou být shromažďovány různé typy informací, včetně, ale ne omezeně na, IP adresy, typ prohlížeče, časové razítko návštěvy, a používané stránky. Tyto informace jsou zpracovávány s cílem zlepšit celkovou uživatelskou zkušenost na našich stránkách, a také pro analytické a marketingové účely. Záznamy o navštívených stránkách mohou být rovněž použity k personalizaci obsahu a reklamy podle zájmů uživatele.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uživatelé našeho webu poskytují svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v okamžiku, kdy vyplní jakékoliv formuláře na našem webu, jako jsou kontaktní formuláře nebo při objednávání služeb. Tento souhlas je podán dobrovolně a uživatel má kdykoliv právo tento souhlas odvolat. K odvolání souhlasu s používáním osobních údajů stačí zaslat email na adresu [email protected]. V takovém případě však nemusí být možné nadále poskytovat určité služby na plný rozsah, jelikož zpracování určitých informací je nezbytné pro fungování webu a jeho nabídek.

Práva subjektů údajů

Podle platné legislativy má každý uživatel právo na přístup k jeho osobním údajům, které jsou o něm uchovávány, a to žádostí zaslanou na emailovou adresu [email protected]. Uživatel má rovněž právo na opravu, výmaz (tzv. "právo být zapomenut"), omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv prosím kontaktujte naši společnost prostřednictvím uvedeného emailu. Budeme se snažit váš požadavek vyřídit co nejrychleji, nicméně musíme zajistit, že žádost podává skutečný vlastník údajů, a proto může být nutné ověření identity.