úno, 21 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Senzační Shiatsu Náruč – vašem průvodci světem shiatsu a erotických masáží. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás nesmírně důležitá a chceme, abyste se při návštěvě našeho webu cítili bezpečně. V této Zásadě ochrany osobních údajů se dočtete, jaké údaje shromažďujeme, k čemu je používáme a jaká máte práva v souvislosti s ochranou svých osobních údajů.

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštívíte náš web, můžeme shromažďovat určité osobní údaje, například vaše IP adresu, typ prohlížeče, čas strávený na našem webu a navštívené stránky. Tyto informace nám pomáhají zlepšovat kvalitu našich služeb a lepěji pochopit potřeby našich návštěvníků. Pokud se rozhodnete kontaktovat nás prostřednictvím e-mailu nebo formuláře na našem webu, budeme požadovat určité osobní údaje, jako je vaše jméno a e-mailová adresa, abychom vám mohli odpovědět. Tyto informace využíváme pouze pro účely komunikace s vámi a nepředáváme je třetím stranám.

Zpracování osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které od vás shromažďujeme, jsou zpracovávány s nejvyšší mírou zodpovědnosti a v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Naší prioritou je zajistit, aby vaše údaje byly vždy chráněny a používány pouze pro vyjmenované účely. Nebudeme sdílet vaše osobní údaje s žádnou třetí stranou bez vašeho výslovného souhlasu. Dále máte právo kdykoliv požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu či vymazání.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nás kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected] nebo na poštovní adresu Zdenka Mlynářová, Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a obavy ohledně ochrany a zpracování vašich osobních údajů.